Stillingsannonse:
KK Pluss har ledig vikariat
Søknadsfrist: 5. september
Denne artikkelen er over fire år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
Vi har et vikariat ledig på KK Pluss fra 1. oktober 2022 til 1. august 2023.
Vi søker deg som brenner for å skrive alt fra unike personhistorier som får tida til å stå stille, til nyttejournalistikk innen forbruker, helse og samliv som guider, hjelper eller engasjerer leserne i hverdagen.
Kanskje er du en allrounder som kan gjøre alt, eller du har en spisskompetanse vi trenger? Det viktigste er uansett at du trives med både tempo og fordypning, og at du har teft og interesse for digitalt innhold som leserne ønsker å betale for.
KK Pluss har først og fremst kvinner som målgruppe. Vi skriver for brukerne våre, og vi er opptatt av at journalistikken skal engasjere nye abonnenter og/eller treffe godt hos de leserne vi allerede har. Du må derfor være opptatt av hvordan sakene dine selger og leses.
Som reporter i KK Pluss vil mange av sakene dine også komme på trykk i KK print.
Vi tilbyr et godt faglig og uformelt sosialt miljø i et viktig satsningsområde for Norges største kvinnemagasin.
KK Pluss er en del av Aller Media, som er et av landets mest innholdsrike mediehus. Vår varierte portefølje gjør oss til et sted hvor mulighetene er mange.
Kontaktpersoner:
Kjersti Westeng, reportasjeleder, 90162036, kjersti.westeng@aller.com
Mina Helene Knudsen, leder for redaksjonsklubben, 98004145, mina.knudsen@kk.no
Nylige artikler
Eier vil gjøre Ren Mat til reklame
Sjuande generasjon i redaktørstolen
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
17 kjappe
De som nekter å la bøllene vinne
Mest leste artikler
TV 2 endret aldersgrense på Forræder-episode
NRK-veteraner skildrer korrespondentlivets skyggesider: – I leiligheten var det mikrofoner i veggene
Da leserne ikke skjønte hvor flink han var, måtte Kjetil Østli tenke nytt
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
Document republiserer PFU-felt innlegg: – Ser det som bevisst provokasjon