Stillingsannonse:
iTromsø søker vaktsjef
Søknadsfrist: 16. desember
Denne artikkelen er over seks år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
iTromsø har ledig en fast stilling som vaktsjef på desken.
Mediehuset iTromsø opplever en kraftig vekst og er på jakt etter en vaktsjef som kan styrke avisa ytterligere. Stillingen innebærer at du leder avisproduksjonen og nettpubliseringene. Med jobben følger ansvar for å sørge for at iTromsø er best og raskest på løpende hendelser og nyheter. Du vil også være en viktig bidragsyter til kontinuerlig utvikling av nettavisen.
Du må trives med å jobbe i tett samarbeid med andre, kunne håndterer mye stress og mange arbeidsoppgaver samtidig, ha en utpreget digital forståelse og ha lett for å tilegne deg teknisk kompetanse.
Tidligere erfaring med nettpublisering er en forutsetning, mens erfaring med frontredigering vil bli vektlagt. Jobben medfører turnusarbeid,
med en del morgen-, ettermiddags- og kveldsvakter.
Søknad med CV sendes til stig.jakobsen@itromso.no.
Kvinner oppfordres til å søke.
Ved spørsmål om stillingene kan sjefredaktør Stig Jakobsen, tlf: 907 68 260, kontaktes.
Leder i redaksjonsklubben er Christer Pedersen 416 31 070.
Tiltredelse: 1. mars 2020
Nylige artikler
Eier vil gjøre Ren Mat til reklame
Sjuande generasjon i redaktørstolen
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
17 kjappe
De som nekter å la bøllene vinne
Mest leste artikler
TV 2 endret aldersgrense på Forræder-episode
NRK-veteraner skildrer korrespondentlivets skyggesider: – I leiligheten var det mikrofoner i veggene
Da leserne ikke skjønte hvor flink han var, måtte Kjetil Østli tenke nytt
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
Document republiserer PFU-felt innlegg: – Ser det som bevisst provokasjon