Stillingsannonse:
Fjell-Ljom søker to nyhetsjournalister og en sommervikar
Søknadsfrist: 17. januar
Denne artikkelen er over fire år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
Vi søker allsidige journalister med digital kompetanse, teft for nyheter, effektivt arbeidstempo, masse pågangsmot og dessuten evne til å gå i dybden.
Vi ønsker oss idérike og engasjerte medarbeidere med et sterkt ønske om å sette dagsorden. Vi ser etter stor arbeidskapasitet og evne til å jobbe med alle former for redaksjonelle saker på nett og papir.
Du må ha godt språk, beherske fotografering, være glad i å skrive og snakke med folk og like å formidle det som skjer rundt deg. Erfaring med annet innhold på nett er også en fordel. Du må påregne kvelds- og helgearbeid.
Vi legger vekt på relevant erfaring og/eller journalistisk utdanning. Lønn og tiltredelse etter avtale.
Vi tilbyr en utfordrende og interessant jobb i en liten, men dynamisk redaksjon der du har store muligheter for å utvikle deg selv og påvirke egen hverdag sammen med erfarne kolleger.
I tillegg til to faste stillinger, søker vi også etter en sommervikar.
Ta kontakt med ansvarlig redaktør og daglig leder Nils Kåre Nesvold
på 900 54 222.
Søknad med CV sendes på e-post til nils@fjell-ljom.no.
Søknadsfrist: 15. januar 2022.
Nylige artikler
Eier vil gjøre Ren Mat til reklame
Sjuande generasjon i redaktørstolen
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
17 kjappe
De som nekter å la bøllene vinne
Mest leste artikler
TV 2 endret aldersgrense på Forræder-episode
NRK-veteraner skildrer korrespondentlivets skyggesider: – I leiligheten var det mikrofoner i veggene
Da leserne ikke skjønte hvor flink han var, måtte Kjetil Østli tenke nytt
Når mainstream media fremmer konspirasjonsteorier
Document republiserer PFU-felt innlegg: – Ser det som bevisst provokasjon