Stillingsannonse:

Adresseavisen søker etter sommervikarer

Søknadsfrist: 26. januar

Vil du jobbe sommeren 2020 sammen med noen av de dyktigste journalistene, fotografene, utviklerne og deskfolkene i Norge?

Da bør du søke sommerjobb i Adresseavisen.

Arbeidsoppgaver

  • Vi søker etter sommervikarer til flere av våre avdelinger.
  • Vi regner med du er selvstendig, idérik, har pågangsmot og kan jobbe i et hektisk miljø.
  • Hos oss kan du regne med å få mange utfordringer, du vil lære mye og vil jobbe med et innhold som setter spor i hverdagen til folk. Dessuten tror vi på å ha det morsomt på jobben.
  • Vi jobber i turnus og du må påregne noe jobbing på kveld og helg.
  • Adresseavisens hovedkanal er digital.

Kvalifikasjoner

  • Entusiasme er en forutsetning,
  • journalistisk erfaring en stor fordel.

Personlige egenskaper

  • Vi regner med at du er selvstendig, idérik og har pågangsmot.
  • Søker du på foto må du ha førerkort og disponere bil.

Spørsmål om stillingen kontakt:

Fungerende nyhetsredaktør Erlend Hansen Juvik 951 98 768,
Reportasjeleder Dagsorden Kjell Ivar Myhr 908 41 675,
Reportasjeleder foto Olav Wold 90108612,
Reportasjeleder nyhet Børge Sved 91804131,
Reportasjeleder magasin Svanhild Naterstad 40859057,
Utviklings redaktør Christer S. Johnsen 91120633,
Leder Sport Charlotte Sundberg 97759954,
Deskleder Finn Egil Johansen 41519733,
Tillitsvalgt Kjersti Fikse 92460177

SØK STILLINGEN HER:

Firma: Adresseavisen AS

Adresseavisen er den viktigste kanalen for nyheter og annonser i Midt-Norge og er blant Norges største mediebedrifter med 200 ansatte. Mediehuset har 66 000 abonnenter og 240 000 daglige lesere på papir, nett og mobil. Adresseavisen er Norges eldste nåværende avis og utkom for første gang i 1767. Utvikling er viktig for mediehuset, og Adresseavisen har de siste årene vunnet flere priser for journalistikk og design. Mediehuset er den største enheten i Polaris Media ASA,
som er et børsnotert selskap og et av landets ledende medie- og trykkerikonsern.